Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Angielski przepustką do sukcesu 2024

Angielski przepustką do sukcesu 2024

Zagraniczna mobilność edukacyjna kadry edukacji szkolnej 

Z radością informujemy, że nasza szkoła podstawowa bierze udział w projekcie "Zagraniczna mobilność edukacyjna kadry edukacji szkolnej". Celem tego przedsięwzięcia jest podniesienie kwalifikacji naszych nauczycieli oraz wzbogacenie ich doświadczeń językowych. Wyjazd na kilkudniowe szkolenie, podczas którego poznaje się nowe metody uczenia się, odświeżenia oraz nauki języka angielskiego poprzez immersję jest nieocenioną szansą na zdobycie nowych kwalifikacji i umiejetności. Wiadomo, że dobrze wyedukowany pedagog to wspaniała inwestycja w rozwój naszych uczniów.

Grupa docelowa:

Projekt ten obejmuje swoim działaniem 10 pracowników: dwie panie dyrektor, dwie nauczycielki języka angielskiego, nauczycielkę informatyki, nauczycielkę świetlicy, nauczycielkę wspomagającą, dwie nauczycielki wychowania fizycznego i nauczycielkę muzyki. 

Cele projektu:

  • Podniesienie jakości nauczania: Dzięki zagranicznym wyjazdom nasi nauczyciele będą mogli poznać nowe metody dydaktyczne oraz innowacyjne podejścia do nauczania, które będą mogli zastosować w naszej szkole.
  • Rozwój kompetencji językowych: Udział w międzynarodowych szkoleniach pozwoli nauczycielom doskonalić swoje umiejętności językowe, co przełoży się na lepszą komunikację z uczniami i rodzicami.
  • Budowanie międzynarodowych relacji: Współpraca z nauczycielami z innych krajów umożliwi wymianę doświadczeń oraz nawiązanie trwałych kontaktów, które mogą zaowocować przyszłymi projektami edukacyjnymi.
  • Wprowadzenie nowych technologii: Podczas zagranicznych szkoleń nauczyciele będą mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi narzędziami i technologiami wykorzystywanymi w edukacji.

Korzyści dla naszej szkoły:

  • Wzbogacenie oferty edukacyjnej: Zdobyte przez nauczycieli doświadczenia i wiedza pozwolą na wprowadzenie nowych, atrakcyjnych form zajęć dla uczniów.
  • Lepsza jakość kształcenia: Nauczyciele, którzy uczestniczyli w projekcie, będą mogli dzielić się swoimi nowymi umiejętnościami z resztą kadry pedagogicznej, co przyczyni się do podniesienia poziomu nauczania w naszej szkole.
  • Promocja szkoły: Udział w międzynarodowym projekcie podniesie prestiż naszej szkoły i będzie pozytywnie wpływać na jej wizerunek w środowisku lokalnym.

Rezultaty projektu:

W ramach projektu nasi nauczyciele będą uczestniczyć w różnych formach zagranicznych szkoleń, takich jak warsztaty i kursy językowe. Program ten jest finansowany ze środków Unii Europejskiej, co umożliwia nam realizację tak ambitnego przedsięwzięcia bez obciążania budżetu szkoły. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 59033,38  PLN i obejmuje dofinansowanie w proporcji 82,52% budżetu środków europejskich i 17,48% środków budżetu krajowego.

Zainteresowani rodzice i uczniowie

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku, gdzie będziemy na bieżąco informować o postępach i doświadczeniach naszych nauczycieli podczas realizacji projektu.  Dziękujemy za wsparcie i cieszymy się, że wspólnie możemy przyczyniać się do podnoszenia jakości edukacji w naszej szkole!

Data dodania: 2024-05-23 21:00:37
Data edycji: 2024-05-23 21:22:00
Ilość wyświetleń: 84

“Najważniejsze, co możemy dać sobie nawzajem to nasza uwaga”

Marshall B. Rosenberg

Odwiedź również

godło Polski - link do strony głównej
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344
im. Powstania Warszawskiego w Warszawie

03-185 Warszawa Poland

Erazma z Zakroczymia 15

Inspektor Danych Osobowych:
Anna Mroczkowska Telefon: 22 5103620 wew. 212 e-mail: inspektor@dbfo.waw.pl 

Zastępca Inspektora Danych Osobowych:
Anna Żebrowska – Kaczyńska Telefon:225103620 wew. 233 email: inspektor@dbfo.waw.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej