• Dzień Dobrego Jedzenia w klasie 2e

   Dzień Dobrego Jedzenia w klasie 2e

   24.11.2019 15:53

   8 listopada dzieci z 2e brały udział w warszawskiej akcji  Dzień Dobrego Jedzenia pod hasłem ,,Dzień Dobrego Jedzenia - Ekosztuczki w kuchni". Tego dnia wykonały smaczne i zdrowe kanapki, a także brały udział w zajęciach na temat ,, Sposoby na niemarnowanie jedzenia".

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Projekt ,,Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?"

   Projekt ,,Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?"

   24.11.2019 15:33

   Klasy 2d,2e i 2fs od września realizują Projekt ,,Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?". Dzieci otrzymały indeksy i tam zapisują lub przedstawiają za pomocą rysunków to, czego nauczyły się na kolejnych zajęciach. Projekt ten będzie realizowany do końca roku szkolnego.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Klasa 3e w muzeum farmacji

   Klasa 3e w muzeum farmacji

   24.11.2019 15:32

   20 listopada uczniowie z klasy 3e wybrali się do muzeum farmacji. Podczas wycieczki dowiedzieli się na czym polega praca aptekarza i jak dużo należy się uczy by pracować w tym zawodzie.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Wycieczka do Cinema City

   Wycieczka do Cinema City

   24.11.2019 15:00

   22 listopada uczniowie z klasy III a wraz z p. Kasią Dobrosz i p. Kasią Wojtasiak-Daniuk byli na premierze filmu pt. ,,Kraina Lodu II" w Cinema City. Wszystkim bardzo się podobała kontynuacja historii o Elsie i Annie.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Konferencji Koderek

   Konferencji Koderek

   24.11.2019 14:52

   16 listopada nasi uczniowie uczestniczyli w VI edycji Konferencji Koderek.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Obchody Narodowego Święta Niepodległości w klasach 0-3

   Obchody Narodowego Święta Niepodległości w klasach 0-3

   26.11.2019 07:42

   8 listopada uczniowie z klasy 3c zaprezentowali uczniom z klas 0-3 akademię z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Dla upamiętnienia tego ważnego wydarzenia przygotowali wiersze i pieśni patriotyczne pod kierunkiem P. Jadwigi Parkot i P. Krystyny Kurowskiej. Do stworzenia niezwykłego klimatu uroczystości przyczyniła się publiczność, która wsłuchiwała się w każde słowo. Po akademii odśpiewaliśmy wspólnie hymn narodowy.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Kraina Bajek

   Kraina Bajek

   24.11.2019 14:38

   19 listopada uczniowie z klasy III a obejrzeli spektakl pt. ,,Kraina Bajek". Na scenie zaprezentowano znane utwory Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry, Marii Konopnickiej, Jana Brzechwy i Danuty Wawiłow. Dzieci brały czynny udział w spektaklu. Uczennica z klasy III uczestniczyła w inscenizacji wiersza J. Tuwima pt. ,,Rzepka".

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania w klasie III a

   Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania w klasie III a

   24.11.2019 14:37

   Z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania uczniowie z klasy III a przygotowali zdrowy posiłek. Z wielkim zaangażowaniem wykonali sałatkę owocową. Przy wspólnym posiłku dopisywał im apetyt. Później z radością zanieśli sałatkę do domu, aby poczęstować nią swoje rodziny.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Przedstawienie ,,Dzieci z Bullerbyn"

   Przedstawienie ,,Dzieci z Bullerbyn"

   24.11.2019 14:35

   8 listopada uczniowie z klasy III a obejrzeli przedstawienie Teatru Syrena pt. ,,Dzieci z Bullerbyn", które było wystawione w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Głębockiej 66. Spektakl bardzo podobał się dzieciom. Miały one okazję przypomnieć sobie ciekawe przygody ulubionych bohaterów zawarte w niedawno przeczytanej lekturze.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • „Zerówiaki” odwiedzają Strażaków

   „Zerówiaki” odwiedzają Strażaków

   08.02.2020 09:16

   12 listopada nasi najmłodsi uczniowie z oddziału Oa odwiedzili Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą przy ulicy Czarodzieja 19.

   Więcej zdjęć w Galerii

  • Festiwal Piosenki Halloweenowej

   Festiwal Piosenki Halloweenowej

   19.11.2019 21:32
   1. 29 października  miał miejsce Festiwal Piosenki Halloweenowej. Wszyscy wspaniale się bawili słuchając naszych uczniów śpiewających utwory takie jak Somebody's watching me -Rockewella, Home by the Sea Genesis, Dead Men's walk Oingo Boingo, Thriller Michaela Jacksona czy też The Phantom of the opera A.L Webbera.

   Wszystkim naszym artystom dziękujemy za wspaniała zabawę.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Halloween w naszej szkole

   Halloween w naszej szkole

   19.11.2019 21:33

   Korytarze naszej szkoły ozdobiły czarownice, nietoperze, duchy, pająki i kolorowe dynie - czujemy nastrój Halloween. Grozy dodają straszne historie napisane w języku angielskim przez uczniów klas 7 i 8.

   Wiecej zdjęć w Galerii. 

  • Happening Mamy Prawo

   Happening Mamy Prawo

   07.02.2020 11:38

   13 listopada w naszej szkole odbył się wielki happening w stylu „Hyde Park” pod nazwą Mamy Prawo. Grupa uczniów naszej szkoły przygotowała wystąpienia na temat praw dzieci. W spotkaniu uczestniczył pan burmistrz Jan Mackiewicz oraz  radny Dzielnicy Białołęka Bartosz Dąbrowa. Głos zabrała również pani dyrektor, która zwróciła uwagę na to, że żaden dziecięcy problem nie jest zbyt mały, żeby się nad nim nie pochylić i zapewniła dzieci o gotowości, by zawsze ich wysłuchać i pomóc.

   Więcej zdjęć w Galerii   reportaż - prawo dzieci do życia bez przemocy"

  • Święto Niepodległości

   Święto Niepodległości

   19.11.2019 21:15

   8 listopada uczniowie i nauczycieli przyszli ubrani do szkoły w biało-czerwone barwy. Takim małym gestem uczciliśmy Święto Niepodległości.

  • Wielki Test Wiedzy o H. Ch. Andersenie

   Wielki Test Wiedzy o H. Ch. Andersenie

   19.11.2019 21:15
   7 listopada odbył się w naszej szkole konkurs multimedialny. Konkurs wyjątkowy, gdyż do Wielkiego Testu Wiedzy o H. Ch. Andersenie przygotować musieli się nie tylko uczniowie, ale i Rodzice.
   Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników i dziękujemy.