• Klasa 6a w Centrum Edukacji MANDARYN

   Klasa 6a w Centrum Edukacji MANDARYN

   19.01.2020 15:49

   15 stycznia uczniowie  z klasy 6a wybrali się na wycieczkę do Centrum Edukacji MANDARYN. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach pt. ,,Państwo Środka - tradycje i kultura Chin” oraz „Chiński Nowy Rok". Podczas zajęć nauczyli się liczyć do 10 oraz pisać i mówić kilka słów w języku chińskim. W czasie zajęć dzieci miały okazję spróbować chińskich smakołyków. Na drugich zajęciach poznali tradycje związane z obchodem Chińskiego Nowego Roku.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Spotkanie z dietetykiem

   Spotkanie z dietetykiem

   13.01.2020 17:12

   10 stycznia klasa 3ai spotkała się z Panią dietetyk. Dzieci pogłębiły wiedzę na temat zdrowego trybu odżywiania. Ponadto  przygotowały i degustowały smaczne, naturalne soki.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Warsztaty chemiczne w Muzeum Marii Skłodowskiej Curie

   Warsztaty chemiczne w Muzeum Marii Skłodowskiej Curie

   09.01.2020 09:59

   Klasa 3fs wybrała się na warsztaty chemiczne do Muzeum Marii Skłodowskiej Curie. Przed warsztatami  zwiedziła muzeum i poznała najważniejsze fakty z życia noblistki. Wycieczka odbyła się w ramach miejskiego programu "Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą".

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Wigilia w klasie 6a

   Wigilia w klasie 6a

   09.01.2020 09:21

   19 grudnia uczniowie z klasy 6 a spotkali się przy wigilijnym stole. Złożyli sobie świąteczne życzenia i wspólnie zaśpiewali kolędę.   

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Bożonarodzeniowe przedstawienie

   Bożonarodzeniowe przedstawienie

   08.02.2020 09:09

   19 i 20 grudnia p. Beata Szumowska ze szkolnym kołem teatralnym zaprosiła uczniów na świąteczne przedstawienie przybliżające historię narodzonego w szopie Jezusa.  

   Więcej zdjęć w Galerii    

  • Klasa 6a w Zamku Królewskim

   Klasa 6a w Zamku Królewskim

   09.01.2020 09:22

   11 grudnia uczniowie z klasy 6a uczestniczyli w niezwykle ciekawej lekcji historii na Zamku Królewskim pt. „Kiedy Warszawa stała się stolicą?”. Podczas zajęć  uczniowie poznali najstarsze dzieje Warszawy, sylwetki władców mieszkających w mieście oraz okoliczności nadania Warszawie rangi stolicy.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • PRZEDSTAWIAM WAM MOJEGO ULUBIONEGO BOHATERA BAJKOWEGO

   PRZEDSTAWIAM WAM MOJEGO ULUBIONEGO BOHATERA BAJKOWEGO

   08.02.2020 09:12

   W listopadzie w szkolnej bibliotece odbył się konkurs plastyczny pt. „Przedstawiam wam mojego ulubionego bohatera bajkowego.” Zadaniem uczniów było wykonanie dowolną techniką ilustracji ulubionego bohatera bajkowego.

   Więcej zdjęć w Galerii    

  • Świąteczny Kiermasz

   Świąteczny Kiermasz

   22.12.2019 22:02

   9 i 10 grudnia w naszej szkole odbył się Świąteczny Kiermasz z ozdobami bożonarodzeniowymi wykonanymi przez naszych uczniów. Na dzieci i rodziców czekało wiele atrakcji. W czasie kiermaszu odbyły się warsztaty w trakcie, których było można wykonać świąteczne ozdoby.

  • Klasa 2 e w Muzeum Powstania Warszawskiego

   Klasa 2 e w Muzeum Powstania Warszawskiego

   16.12.2019 11:37

   6 grudnia uczniowie z klasy 2e byli w Muzeum Powstania Warszawskiego. Na zajęciach poznali podstawowe fakty dotyczące okresu okupacji i Powstania Warszawskiego. Poprzez rozmowę oraz rozwiązywanie łamigłówek i zadań poszukali odpowiedzi na pytania: Kim byli Powstańcy? Jakimi umiejętnościami musieli się wykazywać? Jakich zasad musieli przestrzegać? Na ekspozycji muzealnej przyjrzeli się ekwipunkowi i ubiorom Powstańców, zastanawiali się nad ich różnorodnymi zadaniami i poznali elementy codziennego życia żołnierzy. W utrwaleniu zdobytej wiedzy pomogły im specjalne zadania.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Dzień Pluszowego Misia w klasie 2e

   Dzień Pluszowego Misia w klasie 2e

   16.12.2019 11:46

   Uczniowie z klasy 2e obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły swoje misie, które towarzyszyły im w czasie zajęć. Bawiły się w różne zabawy i wykonały misie miniaturki z plasteliny.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • 3e w Manufakturze Cukierków

   3e w Manufakturze Cukierków

   13.12.2019 11:16
   5 grudnia uczniowie z klasy 3e wybrali się na słodką wycieczkę do Manufaktury Cukierków.
   Więcej zdjęć w Galerii. 
  • Klasa 2a na festiwalu gier planszowych

   Klasa 2a na festiwalu gier planszowych

   04.12.2019 13:05

   W sobotę 30 listopada na Stadionie Narodowym odbył się festiwal gier planszowych, w którym klasa 2a wzięła udział. Oprócz wspaniałej zabawy i wielu pasjonujących rozgrywek na klasę czekała również niespodzianka, otrzymali nagrodę w postaci zestawu gier planszowych.

   Więcej zdjęć w Galerii.

  • Zabawy andrzejkowe w klasie 3 a

   Zabawy andrzejkowe w klasie 3 a

   04.12.2019 12:55
   29 listopada dzieci z klasy 3a miło spędziły czas podczas klasowych zabaw andrzejkowych. Uczniowie świetnie się bawili podczas prezentowania przygotowanych przez siebie wróżb. Każdy mógł usłyszeć optymistyczne i zabawne przepowiednie od wszystkich dzieci z klasy. Klasowa tablica została z tej okazji ozdobiona andrzejkowymi pracami plastycznymi wykonanymi przez uczniów.
   Więcej zdjęć w Galerii.
  • Klasa 3 a na zajęciach w Centrum Edukacji MANDARYN

   Klasa 3 a na zajęciach w Centrum Edukacji MANDARYN

   04.12.2019 12:54
   26 listopada uczniowie z klasy 3 a z p. Kasią Dobrosz i p. Kasią Wojtasiak -Daniuk byli na zajęciach pt. ,,Państwo Środka - tradycje i kultura Chin" w Centrum Edukacji MANDARYN. Dzieci uczyły się liczyć do dziesięciu oraz mówić i pisać kilka słów w języku chińskim. Usłyszały wiele ciekawostek o tym kraju i uczyły się jeść pałeczkami. Potem przyszła kolej na sesję zdjęciową w chińskich strojach.
   Więcej zdjęć w Galerii. 
  • Święto Niepodległości w klasie 2e

   Święto Niepodległości w klasie 2e

   24.11.2019 15:55

   Uczniowie z klasy 2e obchodzili 8 listopada Dzień Niepodległości. Wszyscy byli ubrani na biało-czerwono. Tego dnia wykonali piękne kokardy narodowe i brali udział w uroczystym apelu z tej okazji.

   Więcej zdjęć w Galerii.