Z życia klas I Z życia klas II Z życia klas III Z życia klas IV- VII Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2018/2019

Z życia szkoły

Rok szkolny 2018/2019

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

11 października w naszej szkole odbyły się wybory do  Rady Samorządu Uczniowskiego w klasach 6,7 i 8.

16 października odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego w klasach 4 i 5.

Więcej zdjęć w Galerii.

Akcja ,,BohaterOn w Twojej szkole''

 

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję ,,BohaterOn w Twojej szkole''. W ten symboliczny sposób uczcili pamięć o Powstańcach.

Konkurs plastyczny ,,Warszawska Syrenka"

Pod koniec września  uczniowie klas 0-III  brali udział w konkursie plastycznym ,,Warszawska Syrenka". Rozdanie nagród odbyło się 2 października na apelu z okazji Święta Szkoły. Wyróżnione prace można oglądać na holu I piętro.

Więcej zdjęć w Galerii.

Święto Szkoły w klasach 0-3

2 października obchodziliśmy Święto Szkoły. W tym dniu odbyły się apele dla klas 0-III. Na spotkaniach dzieci mogły posłuchać informacji o Powstaniu Warszawskim. Uczniowie klasy 2a pięknie śpiewali piosenki powstańcze, a pozostali uczniowie włączyli się aktywnie w śpiew. Spotkania te były przygotowane przez panie Katarzynę Dobrosz, Katarzynę Wojtasiak-Daniuk, Hannę Kordalską, Annę Nowicką i Dorotę Walkiewicz.

Więcej zdjęć w Galerii.

Święto Szkoły

2 października nasza szkoła obchodziła swoje święto, związane z dumnym imieniem, które nosi. W uroczystości wzięli udział kombatanci biorący udział w Powstaniu Warszawskiem, dyrektorzy białołęckich szkół oraz nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.

"Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że przypadł nam w udziale fakt,

iż nasza szkoła nosi imię szczytnych wydarzeń tamtych lat".

Więcej zdjęć w Galerii.

Koncert muzyczny

26 i 26 września uczniowie naszej szkoły rozpoczęli uczestnictwo w kolejnej odsłonie cyklu koncertów muzycznych w wykonaniu muzyków Filharmonii Narodowej. Uczniowie  wysłuchali koncertu pt. „Dźwięki, Szepty, Zgrzyty”

Więcej zdjęć w Galerii.

"Varsavianistyczna szkoła"

 

   W czerwcu tego roku 15 uczniów naszej szkoły zdobyło odznaki Młodego Przyjaciela Warszawy   oraz 57 uczniów zdobyło odznaki Małego Przyjaciela Warszawy. W tym roku szkolnym uczniowie będą     zdobywali kolejne odznaki Młodego i Małego Przyjaciela Warszawy. Nasza szkoła będzie kontynuowała zdobywanie   certyfikatu "Varsavianistyczej szkoły" przyznawanego przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy. Zachęcamy wszystkich uczniów i Rodziców do włączenia się w nasze działania. Szczegóły na stronie www.tpw.org.pl.

Ogólnopolski konkurs "Do Hymnu"

1.10.2018 o godz. 10:30 ponad 700 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie "Do Hymnu" organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury i zaśpiewali tutti, a cappella  z pamięci trzy pieśni hymniczne pod okiem profesorskiego JURY.

Więcej zdjęć w Galerii.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli  w uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019. Wszystkim życzymy samych sukcesów.

Placówka uczestniczy w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie

ul. Erazma z Zakroczymia 15

03-185 Warszawa

tel. (+22) 614 90 30

fax. (+22) 676 64 05

sekretariat@sp344.edu.pl