Nawigacja

Z życia klas I Z życia klas II Z życia klas III Z życia klas IV- VIII Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2018/2019

Z życia szkoły

Bezpieczne wakacje

20 i 21 czerwca uczniowie z klas I - III uczestniczyli w apelach na temat zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji.  Wakacyjne rady przekazali uczniowie z klasy 1c z p. Barbarą Mazurek.


Wszystkim życzymy pogodnych, udanych i bezpiecznych wakacji.


Więcej zdjęć w Galerii.

Olimpiada sportowa

21 czerwca w naszej szkole odbyła się Olimpiada sportowa, w której uczestniczyła klasa 2c, 3 f oraz 3g. Zawodnicy zmagali się z trzema konkurencjami: bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut  piłka lekarską. Uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki i wspaniale się bawili. W nagrodę każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

Więcej zdjęć w Galerii.

Konkurs kaligraficzny dla klas drugich

W maju odbył się konkurs kaligraficzny dla uczniów klas drugich, rozdanie nagród nastąpiło w czerwcu.

Koordynatorzy konkursu: Hanna Kordalska, Anna Nowicka.

Więcej zdjęć w Galerii.

"Album moich ulubionych książek"konkurs szkolny

Laureaci konkursu "Album moich ulubionych książek" organiozwanego przez Zespół ds. Integracji.

Więcej zdjęć w Galerii.

Owocowy Dzień

14 czerwca wszystkie klasy trzecie przygotowały Owocowy Dzień.  Dzieci z każdej klasy wspólnie z rodzicami przygotowały zdrowe owocowe przekąski. Reprezentanci klas przedstawili zebranym krótkie informacje dotyczące wybranych owoców, zachęcali do sięgania po nie każdego dnia. Barwne stoły i pyszne szaszłyki skusiły niejednego niejadka.
Więcej zdjęć w Galerii.

I miejsce w grze terenowej

Uczniowie z klasy 3 b: Aleksander Suśniak, Mateusz Wierzchołowski, Agnieszka Maciejewska, Zuzanna Cicholc, Bartłomiej Latek, Oliwia Malisiewicz zajęli I miejsce w grze terenowej, zorganizowanej w ramach tegorocznej edycji konkursu Warszawa! Lubię to we współpracy WCIES-u z Działem Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie.

Serdecznie gratulujemy!

Owocowy Dzień

13 czerwca wszystkie klasy drugie przygotowały Owocowy Dzień.  Dzieci z każdej klasy wspólnie z rodzicami przygotowały zdrowe owocowe przekąski. Reprezentanci klas przedstawili zebranym krótkie informacje dotyczące wybranych owoców, zachęcali do sięgania po nie każdego dnia. Barwne stoły i pyszne szaszłyki skusiły niejednego niejadka.
Więcej zdjęć w Galerii.

Dzień Otwarty Szkoły

3 czerwca, jak każdego roku na przełomnie maja i czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. W tym roku przebiegał pod hasłem "Jestem Polakiem, Wisła moim znakiem.  Była to niecodzienna okazja dla rodziców i innych zainteresowanych osób do zwiedzenia naszej placówki. Odbyły się  liczne konkursy, grupowe i indywidualne występy naszych uczniów, warsztaty dla rodziców i dzieci. Można było uzyskać poradę od nauczycieli i innych specjalistów pracujących w szkole. Zjeść pyszności w kawiarence zorganizowanej przez Samorząd. Wszyscy uczestnicy mieli sposobność obejrzenia sal lekcyjnych i pracowni, a także wytworów dziecięcej działalności.

Więcej zdjęć w Galerii.

Owocowy Dzień


31 maja wszystkie klasy pierwsze przygotowały Owocowy Dzień.  Dzieci z każdej klasy wspólnie z rodzicami przygotowały zdrowe owocowe przekąski. Reprezentanci klas przedstawili zebranym krótkie informacje dotyczące wybranych owoców, zachęcali do sięgania po nie każdego dnia. Barwne stoły i pyszne szaszłyki skusiły niejednego niejadka.
Więcej zdjęć w Galerii.

"Białołęka - moja mała ojczyzna", konkurs dzielnicowy

 

30 maja w Szkole Podstawowej nr 110 w Warszawie odbył się finał VI konkursu „Białołęka- moja Ojczyzna”. W III etapie- dzielnicowym naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie klas trzecich: Paulina Chaber (3d), Danilczuk Juliusz (3g) i Mateusz Wierzchołowski (3b). Uczniowie tworzyli zespół, tóry brał udział w 10 konkurencjach. Zajęli III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej zdjęć w Galerii.

Sukces w Dzielnicowym Konkursie Kaligraficznym

Dnia 18 maja w Szkole Podstawowej nr 355 odbył się Dzielnicowy Konkurs Kaligraficzny dla klas pierwszych. Naszą  szkołę reprezentowały dwie uczennice Julia Kasiak z I a oraz Zuzanna Chomicz z I b . Zuzanna zajęła trzecie miejsce.Gratulujemy!

Maj miesiącem książki

17 maja klasa 2b z p. Anną Cieślińską, 2e z p. Hanną Kordalską i 3c z p. Małgorzatą Szostak zaprosili kolegów i koleżanki z klas I - III na spotkanie przypominające o niezwyklej roli książki w naszym życiu.

Więcej zdjęć w Galerii.

"Na tropie króla w wiosennym parku", gra terenowa

16 maja reprezentanci klasy 3b i 3g wzięli udział w grze terenowej "Na tropie króla w wiosennym parku" zorganizowanej w Łazienkach Królewskich.

Więcej zdjęć w Galerii.

"Mali sportowcy na start"

12 maja odbył się konkurs dzielnicowy "Mali Sportowcy na start", którego organizatorem była Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Inspiracja". Konkurs przeprowadzono w 2 kategoriach:
I kategoria - klasy I (opiekun p.Barbara Mazurek)
II kategoria - klasy II (opiekun p.Dorota Walkiewicz)
Zawodnicy z klas pierwszych zdobyli w konkursie pierwsze miejsce, natomiast drużyna z klas drugich zdobyła drugie miejsce. Miłym akcentem było oficjalne otwarcie konkursu przez p.Małgorzatę Glinkę-Mogentale, dwukrotną mistrzynię Europy w siatkówce.
Więcej zdjęć w Galerii.
 

Koncert muzyczny

26 i 28 kwietnia uczniowie klas czwartych i piątych oraz drugich i trzecich uczestniczyli w kolejnym koncercie w wykonaniu muzyków Filharmonii Narodowej, tym razem oglądali przedstawienie operowe Karola Krupińskiego - Zamek na Czorsztynie.

Więcej zdjęć w Galerii.

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

27 kwietnia uczniowie z klasy 3f z p. Małgorzatą Pecyną i 3i z p. Ewą Zawadzką - Siess zaprosili koleżanki i kolegów z klas I - III na wspaniałą lekcję historii przybliżającą ważną kartę z dziejów Polski.

Więcej zdjęć w Galerii.

Tydzień z ekologią

W dniach 24 - 28 kwietnia uczniowie klas I - III realizują projekt "Tydzień z ekologią", w ramach którego podejmują różnorodne działania poszerzające świadomość ekologiczną oraz rozwijające wrażliwość na los roślin, zwierząt i nas, ludzi.

W poniedziałek i we wtorek uczniowie wzięli udział w apelach z okazji Dnia Ziemi przygotowanych przez klasy 2g z p. Krystyną Kurowską i 3h z p. Joanną Depczyńską. W kolejnych dniach będą rozmawiać o zagrożonych wyginięciem w Polsce gatunkach zwierząt, a następnie przygotowywać plakat o jednym z nich. Wszystkie plakaty zostaną wywieszone na szkolnych korytarzach. Przygotowują prace plastyczno - techniczne na konkurs "Zabawka z surowców wtórnych". Przedstawiciele klas drugich i trzecich wyłonieni w klasowych eliminacjach wezmą udział w szkolnym konkursie wiedzy ekologicznej. Każda klasa zakłada ekologiczny ogródek na klasowym parapecie. Sytematycznie także obserwują przyrodę w pobliżu szkoły, poznając rozsnące tam gatunki roślin oraz pojawiające się ptaki.

Koordynatorzy projektu: Agnieszka Czyżewska, Joanna Depczyńska, Hanna Kordalska, Krystyna Kurowska, Anna Nowicka, Iwona Ostrowska.

Więcej zdjęć w Galerii.

Spotkanie z dietetykiem

19 i 20 kwietnia klasy trzecie uczestniczyły w spotkaniu z dietetykiem. Tematem przewodnim spotkania były zdrowe koktajle.

W trakcie zajęć uczniowie rozmawiali na temat wartości odżywczych mleka oraz owoców. Następnie zapoznali się ze sposobem wykonanie koktajli mleczno -owocowych i je degustowali. 

Więcej zdjęć w Galerii.

Wielkanoc

12 kwietnia uczniowie klasy 1a z p. Katarzyną Czyżyk i 3a z p. Beatą Witkowską zaprosili koleżanki i kolegów z klas I - III na spotkanie przypominające o tradycjach związanych ze zbliżającymi się świętami.

Więcej zdjęć w Galerii.

Wszystkim życzymy radosnych, pogodnych,

spędzonych w gronie bliskich świąt.

Tydzień Życzliwości

W dniach 3 - 7 kwietnia uczniowie klas I - III odchodzili "Tydzień Życzliwości". W poniedziałek zastanawiali się nad znaczeniem słowa życzliwość, tworząc klasowe "Słoneczka życzliwości". We wtorek pogłębiali wiedzę na temat dobroczynnego wpływu współpracy i pomagania innym. Środa, to przypomnienie trudnego słowa asertywność. Czwartek upłynął pod hasłem "Radości coraz więcej", wszyscy starali się, aby nikt wokół nie był smutny. W piątek uczniowie klas 2c z p. Iwoną Ostrowską, 3f z p. Małgorzatą Pecyną oraz 3g z p. Magdą Dragan zaprosili koleżanki i kolegów na przestawienie "Dwie siostry", przypominając trzy "magiczne słowa".

Więcej zdjęć w Galerii.

"Naturalne napoje - zdrowie twoje"

4 i 5 kwietnia uczniowie klas drugich uczestniczyli w spotkaniu z dietetykiem, które przebiegało pod hasłem "Naturalne napoje - zdrowie twoje". Dowiedzieli się m. in. jaki napój najlepiej gasi pragnienie i dlaczego, a także ile wody jest w organizmie człowieka.

"Wiosna, cieplejszy wieje wiatr ...."

30 marca uczniowie klasy 3j z p. Anną Bubak i p. Malwiną Korycką zaprosili koleżanki i kolegów z klas I - III na uroczyste przywitanie wiosny. Podczas spotkania przypomnieli słowem mówionym i śpiewanym o zwiastunach wiosny, zwracając uwagę na piękno aktualnej pory roku.

Więcej zdjęć w Galerii.

Koncert muzyczny

15 i 17 marca uczniowie klas czwartych i piątych oraz drugich i trzecich wzięli udział w kolejnej odsłonie spotkań z muzyką. Tym razem wysłuchali koncertu pod hasłem "Dawne tańce i melodie", poznając brzmienie dawnych instrumentów.

Więcej zdjęć w Galerii.

Bezpieczna zima

8 lutego uczniowie klasy 1b z p. Izabelą Filipczak i 2f z p. Aleksandrą Grad zaprosili kolegów i koleżanki z klas I - III na apel, podczas którego zapoznali ich z zasadami bezpiecznych zabaw zimowych.

Wszystkim życzymy radosnych i bezpiecznych ferii.

Więcej zdjęć w Galerii.

Konstiumowy bal karnawałowy

7 lutego uczniowie klas 0 - III uczestniczyli w kostiumowym balu karnawałowym.

"I balony lecą w górę,
ktoś czerwony ma kapturek,
jest karnawał,dzieci tańczą,
gra muzyka przebierańcom".

Więcej zdjęć w Galerii.

"Dziewczynka z zapałkami"

1 i 2 lutego uczniowie klasy 3f wraz z p. Małgorzatą Pecyną zaprosili kolegów i koleżanki z klas I - III na spotkanie z baśnią H. Ch. Andersena "Dziewczynka z zapałkami".

Więcej zdjęć w Galerii.

Koncert muzyczny

1 i 3 lutego uczniowie klas czwartych i piątych oraz drugich i trzecich uczestniczyli w koncercie muzycznym w wykonaniu muzyków z Filharmonii Narodowej "Teatr muzyczny - pół żartem pół serio". Tym razem poznawali charakterystyczne elementy opery.

Więcej zdjęć w Galerii.

"Kaleka czy cool-awy"

W styczniu w naszej szkole po raz trzeci odbyły się warsztaty na temat niepełnosprawności „Kaleka czy Cool-awy” skierowane do uczniów klas czwartych. Prowadził je Pan Marek Sołtys,prezes Fundacji Towarzystwa Przyjaciół Szalonego Wózkowicza. Warsztaty mają na celu zmianę świadomości i poszerzanie wiedzy na temat osób z niepełnosprawnością.

Więcej zdjęć w Galerii.

Kolędowanie z "Warszawskimi Grzmotami"

24 stycznia szkolny chór "Warszawskie Grzmoty" pod batutą p. Małgorzaty Czajki zaprosił uczniów z klas I - III do wspólnego kolędowania.

Więcej zdjęć w Galerii.

Koncert muzyczny

18 i 20 stycznia uczniowie klas czwartych i piątych oraz drugich i trzecich uczestniczyli w kolejnej odsłonie spotkań z muzyką prowadzonych przez muzyków Filharmonii Narodowej. Tym razem pod hasłem "Pod boki i z przytupem" poznawali polskie tańce narodowe.

Więcej zdjęć w Galerii.

"Świąteczno - zimowy czas"

16 stycznia uczniowie klasy 3e wraz z p. Katarzyną Kiryluk zaprosili kolegów i koleżanki z klas I - III na spotkanie przy muzyce na temat świąt, karnawału i zimy.

Więcej zdjęć w Galerii.

Sukces w konkursie dzielnicowym "Czytam i rozumiem"

Liliana Wójcik - Młochowska, uczennica klasy III j s została laureatką dzielnicowego konkursu cichego czytania ze zrozumieniem "Czytam i rozumiem". Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 257 im. Mariana Falskiego w Warszawie.

Zwyciężczyni gratulujemy!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W dniach 12 i 13 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zbiórce środków na działania podejmowane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Spotkanie z dietetykiem

W dniach 12 - 13 stycznia uczniowie klas I - III uczestniczyli w spotkaniach z dietetykiem. Dowiedzieli się m. in. ile wody dziennie traci organizm człowieka i jaki napój najlepiej gasi pragnienie.

Jasełka

22 grudnia uczniowie klas I - III uczestniczyli w przedstawieniach jasełkowych przygotowanych przez klasę 3g z p. Magdą Dragan i 2f z p. Katarzyną Wojtanek.

Kolęda na niebie, kolęda na ziemi, kolęda ...

Więcej zdjęć w Galerii.

Koncert kolęd

21 grudnia uczniowie klas 2a z p. Martą Kochman - Celińską i 2k z p. Joanną Bosiacką zaprosili kolegów i koleżanki z klas I - III na koncert kolęd, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.

Konkurs "Najpiękniejsza bombka"

W grudniu uczniowie klas I - VI wzięli udział w konkursie plastyczno - technicznym zorganizowanym przez Zespół do Spraw Integracji "Najpiękniejsza bombka". Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych w Galerii.

Koncert muzyczny

14 i 16 grudnia uczniowie klas czwartych i piątych oraz drugich i trzecich uczestniczyli w koncercie w wykonaniu muzyków Filharmonii Narodowej pt. "Posłuchajcie oto bajka".

Więcej zdjęć w Galerii.

Pierwsza pomoc przedmedyczna

W dniach 12 - 14 grudnia uczniowie klas I - III uczestniczyli w zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej zdjęć w Galerii.

Przedstawienie Teatru Lalek z Niepełnosprawnością

9 grudnia uczniowie klas integracyjnych wzięli udział w przedstawieniu Teatru Lalek z Niepełnosprawnością.

Więcej zdjęć w Galerii.

Mikołajki

6 grudnia uczniowie naszej szkoły świętowali mikołajki. Z wizytą przybył sam dostojny solenizant.

Więcej zdjęć w Galerii.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zabytki Warszawy"

26 listopada uczennice naszej szkoły Natalia Książek i Maja Cieślik odebrały nagrody za udział w Międzyszkolnym Konkursie Warszawskim "Zabytki Warszawy" organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy.

Natalia zajęła I miejsce, Maja III miejsce.

Serdecznie gratulujemy !

Zdjęcia w Galerii.

Konkurs plastyczny "Pluszowy miś" w oddziałach przedszkolnych

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniowie oddziałów przedszkolnych wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Pluszowy Miś" zorganizowanym przez p. Dominikę Kowalczyk. Oto nagrodzone prace i ich autorzy - I miejsce - Katarzyna Godlewska kl. 0A, II miejsce - Sabina Zając kl. 0B, III miejsce - Alicja Dejniak kl. 0A, wyróżnienia: Maja Pawlińska kl. 0B, Lena Głodek kl. 0B, Julia Wiaderna kl. 0C, Magdalena Dudko kl. 0C, Aleksander Dąbrowski kl. 0D oraz Marcin Janik kl. 0D.
GRATULUJEMY !

Więcej zdjęć w Galerii.

Święto Pluszowego Misia

25 listopada uczniowie klas 0 - III obchodzili Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji przyszli do szkoły wraz ze swoimi ulubieńcami, słuchali opowieści o przygodach najsłynniejszych ulubieńcach, a także wzięli udział w konkursach o misiach. Uczniowie klas pierwszych i drugich w konkursie plastycznym na portret bajkowego niedźwiadka, a trzecioklasiści pisali o nim wiersz. Ogłoszenie wyników już wkrótce.

Zdjęcia w Galerii.

"Tak jest dobrze"

22 i 23 listopada uczniowie klas I - III wzięli udział w przedstawieniu teatralnym "Tak jest dobrze" Teatru Conieco. Celem spektaklu było uwrażliwienie dzieci na dobro i przyjaźń.

Zdjęcia w Galerii.

"Piękna nasza Polska cała" konkurs dzielnicowy

23 listopada przedstawiciele klas trzecich w składzie: Paulina Chaber (3d), Jakub Latek (3e), Bartosz Wójcik (3e),  pod opieką p. Beaty Witkowskiej uczestniczyli w konkursie dzielnicowym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 355 "Piękna nasza Polska cała".

Nasza reprezentacja zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Koncert muzyczny

16 i 18 listopada uczniowie klas czwartych i piątych oraz drugich i trzecich uczestniczyli w trzeciej odsłonie koncertów muzycznych z udziałem muzyków Filharmonii Narodowej. Tym razem pod hasłem "Trio fortepianowe - muzyczne pogawędki".

Więcej zdjęć w Galerii.

"Złota, polska jesień"

15 listopada klasa 2h z p. Dorotą Walkiewicz, a 17 listopada klasa 3b z p. Janiną Konofalską zaprosili kolegów i koleżanki z klas I - III na przedstawienie o jesieni, przypominając wszystkim o radosnych stronach aktualnej pory roku.

Więcej zdjęć w Galerii.

Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada uczniowie klasy 2d z p. Agnieszką Kicman zaprosili koleżanki i kolegów na lekcję historii, przypominając niezwykle ważne dla naszego kraju wydarzenia.

Więcej zdjęć w Galerii.

"Śniadanie daje moc"

8 listopada uczniowie klas 0 - III uczestniczyli w akcji "Śniadanie daje moc". Dzieci przypominały sobie, iż śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dzięki któremu mają energię do nauki i zabawy.

Więcej zdjęć w Galerii.

"Psie troski" spotkanie z autorem

 

4 listopada uczniowie klas I - III uczestniczyli w spotkaniu z autorem książki "Psie troski" Tomem Justyniarskim, który jest również znanym obrońcą zwierząt.

Więcej zdjęć w Galerii.

Koncert muzyczny

5 i 7 października uczniowie klas czwartych i piątych oraz drugich i trzecich uczestniczyli w drugiej odsłonie comiesięcznych koncertów z udziałem muzyków Filharmonii Narodowej "W gorącej Andaluzji".

Więcej informacji w zakładce Strefa muzyki.

Więcej zdjęć w Galerii.

"Wiem, co jem"

3 października uczniowie klas drugich rozpoczęli realizację projektu "Wiem, co jem". Cykl składa się z trzech części: "Dobre śniadanie w domu i szkole", "Wspólne II śniadanie" - warsztaty kulinarne, "Ruch to podstawa zdrowia".

Więcej zdjęć w Galerii.

Święto Szkoły

Każdego roku 2 października nasza szkoła obchodzi swoje święto, związane z dumnym imieniem, które nosi.

2 października 1944 r. był dniem upadku Powstania Warszawskiego. Ze względu na ułożenie dni w kalendarzu, w tym roku uroczystości odbyły się 30 września.

"Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że przypadł nam w udziale fakt,

iż nasza szkoła nosi imię szczytnych wydarzeń tamtych lat".

Więcej zdjęć w Galerii.

"Fajna ferajna" i Poczta Powstańcza

30 września z okazji święta szkoły uczniowie klas 1 - 2 uczestniczyli w spotkaniu na temat książki "Fajna ferajna czyli powstanie oczami dziecka" autorstwa p. Moniki Kowaleczko - Szumowskiej oraz z uczestnikiem tamtych wydarzeń p. Bogusławem Kamolą. Dzieci miały niecodzienną okazję uczestniczyć w lekcji historii z jej naocznym świadkiem.

W dniach 28 - 29 września uczniowie mieli możliwość wysłania przez Powstańcą Pocztę pocztówki z podziękowaniem do walczących w Powstaniu Warszawskim.

Więcej zdjęć w Galerii.

"Warszawa - miasto z historią" konkurs dzielnicowy

28 września w naszej szkole odbył się konkurs dzielnicowy "Warszawa - miasto z historią" dla klas I - III.  Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach: klasy pierwsze w konkursie plastycznym "Warszawskie ulice", klasy drugie w konkursie plastyczno - technicznym "Warszawskie pomniki - pomnik Małego Powstańca", klasy trzecie w konkusie wiedzy o Warszawie ze szczególnym uwzględnieniem powstania warszawskiego.

Nasi trzecioklasiści zajęli II miejsce, drugoklasiści I miejsce, pierwszoklasiści II miejsce.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Więcej zdjęć w Galerii.

Koncert muzyczny

 

21 i 23 września uczniowie klas czwartych i piątych oraz drugich i trzecich rozpoczęli uczestnictwo w kolejnej odsłonie cyklu koncertów muzycznych w wykonaniu muzyków Filharmonii Narodowej. Tym razem przy udziale 2 solistów, pianisty i klarnecisty wędrowali "Z piosenką pod rękę".

Więcej zdjęć w Galerii.

Jesienny parapet

Z okazji nadejścia jesieni Samorząd Uczniowski klas I - III zorganizował konkurs na najpiękniejszy jesienny parapet.

Zaprszamy do Galerii.

Sprzątanie Świata

16 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji Sprzątanie Świata. Dbając o czystość w najbliższej okolicy, zabdali o to, aby świat był piękniejszy. Z tej okazji uczniowie klasy 3j wraz z p. Anną Bubak wzięli udział w akcji zorganizowanej przez sklep "Biedronka"-EKOLOGOCZNI Z NATURY  "Wymień 5 opakowań szklanych na  1 doniczkę wrzosu."
Uczniowie przynieśli szklane opakowania do szkoły, które wspólnie zanieśli do punktu przy sklepie i wymienili na doniczki z wrzosem. Tym sposobem wrócili do szkoły z 11 wrzosami, które przyozdobią pomnik Małych Powstańców przed szkołą.

Więcej zdjęć w Galerii.

"Varsavianistyczna szkoła"

W czerwcu tego roku nasza szkoła zdobyła certyfikat "Varsavianistyczej szkoły" przyznawany przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy. Od września rozpoczynamy kolejny etap działań z tym związanych. Zachęcamy wszystkich uczniów i Rodziców do włączenia się w nasze działania. Szczegóły na stronie www.tpw.org.pl.

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego

 

1 września uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli  w uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2016/17. Wszystkim życzymy samych suksceów.

 

Placówka uczestniczy w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie

ul. Erazma z Zakroczymia 15

03-185 Warszawa

tel. (+22) 614 90 30

fax. (+22) 676 64 05

sekretariat@sp344.edu.pl