Nawigacja

Z życia klas I Z życia klas II Z życia klas III Z życia klas IV- VIII Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2018/2019

Z życia szkoły

Klasa 2a w Multicentrum

 

18 stycznia uczniowie klasy 2a ponownie byli w Multicentrum. Tym razem dzieci tworzyły filmy animowane i budowały wspaniałe konstrukcje. Powstały np. betoniarki z silnikiem, które poruszały się wg ułożonego przez dzieci programu.

Więcej zdjęć w Galerii.

Klasa 2a w Sali Pozytywnych Motywacji

   

Uczniowie z klasy 2a chętnie spędzają czas w Sali Pozytywnych Motywacji. Czytają książki, relaksują się korzystając z wygodnych foteli, gier i układanek.

Więcej zdjęć w Galerii.

Klasa 2a na przedstawieniu pt. ,,Zima w Dolinie Muminków"

    

16 stycznia uczniowie klasy II a byli z p. Katarzyną Dobrosz i Katarzyną Wojtasiak - Daniuk na przedstawieniu Teatru Baj pt. ,,Zima w Dolinie Muminków". Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom.

Więcej zdjęć w Galerii.

Wigilia w klasie 2a

       

21 grudnia uczniowie klasy 2a podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Więcej zdjęć w Galerii.

Świąteczne spotkanie w klasie 2a

18 grudnia dzieci razem z rodzicami wykonały ozdoby choinkowe. Gotowe prace uczniowie zabrali do domu. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze i przyniosło wiele satysfakcji z wykonanej pracy.

Więcej zdjęć w Galerii.

Klasa 2a w Multicentrum

14 grudnia klasa 2ai po raz kolejny miała przyjemność być w Multicentrum. Dzieci tworzyły na komputerze własne kartki świąteczne oraz rozwijały wyobraźnię podczas budowania z  klocków.

Więcej zdjęć w Galerii.

Mikołajki w klasie 2a

6 grudnia klase 2ai odwiedził Mikołaj. Dzieci bardzo się ucieszyły z otrzymanych prezentów.

Wróżby andrzejkowe w klasie 2a

30 listopada dzieci z klasy 2 a spędziły wesoło czas podczas andrzejkowej zabawy z wróżbami. Uczniowie poznali wróżby z kart, kości do gry, serduszek, andrzejkowego koła fortuny i lizaków z wróżbami.

Więcej zdjęć w Galerii.

Światowy Dzień Pluszowego Misia w klasie 2 a

23 listopada dzieci z klasy 2 a wykonały portrety misiów, a 26 listopada przyniosły swoje maskotki do szkoły. Misie towarzyszyły im podczas lekcji i przerw. 

Więcej zdjęć w Galerii.

Kotyliony na 100-lecie odzyskania niepodległości w klasie 2 f

8 listopada uczniowie  z klasy 2 f razem z rodzicami wykonali kotyliony. W ten sposób uczcili setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Więcej zdjęc w Galerii.

Spotkanie autorskie w klasie 2f

    

6 listopada uczniowie z klasy 2f uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Anną Ziarkowską, autorką książki., Historyjki o niepodległej Warszawie 1918 - 1939''. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści Pani Ani o dawnej Warszawie. Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał książkę autorki.

Więcej zdjęć w Galerii.

Klasa 2a w kinie

26 października uczniowie z klasy 2 a z p. Kasią Dobrosz i p. Kasią Wojtasiak -Daniuk byli w kinie Cinema City w Galerii Północnej na filmie pt. ,,Biały Kieł". Dzieci były bardzo zadowolone z obejrzenia tego pięknego i wzruszającego filmu, który powstał na podstawie znanej powieści Jacka Londona.

Więcej zdjęć w Galerii.

Klasa 2a w Fabryce Bombek

23 października uczniowie klasy 2 ai razem z p. Katarzyną Dobrosz i p. Katarzyną Wojtasiak-Daniuk byli w Fabryce Bombek ,,Silverado" w Józefowie koło Otwocka. Dzieci poznały proces ręcznej produkcji bombek i oglądały wystawę pięknych ozdób choinkowych. Uczniowie własnoręcznie ozdabiali bombki i zabrali je do domu. Kupili także wspaniałe ozdoby w sklepie firmowym.

Wiecej zdejęc w Galerii. 

Ziemniaczane stworki w klasie 2 a

8 października dzieci z klasy 2 ai wykazały się dużą pracowitością i pomysłowością podczas wykonywania stworków z ziemniaków. Zajęcia przyniosły dzieciom dużo radości.

Więcej zdjęć w Galerii. 

Placówka uczestniczy w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie

ul. Erazma z Zakroczymia 15

03-185 Warszawa

tel. (+22) 614 90 30

fax. (+22) 676 64 05

sekretariat@sp344.edu.pl