• Zajęcia pozalekcyjne dla klas 1-3

        • ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW KLASY I – III

          ROK SZKOLNY 2018/2019

           

          Lp.

          Imię i nazwisko nauczyciela

           

          Klasy

           

          Rodzaj zajęć

           

          Termin/miejsce

          1.

          Beata Witkowska

          1a

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          zajęcia plastyczne

          poniedziałek 10.40 -11.25 s.21

          poniedziałek 15.35 – 16.20 s.21

          2.

          Joanna Depczyńska

          1badf

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          koło matematyczne

          wtorek.15.35 – 16.20 s.14

          czwartek 7.10 – 8.00 s.14

          3.

          Dorota Walkiewicz

          1c

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          zajęcia artystyczne

          środa 16.25 – 17.10 s.13

          czwartek 16.30 – 18.00 s.13

          4.

          Anna Nowicka

          1df

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          koło varsavianistyczne

          poniedziałek 11.45 – 12.30 s.21

          czwartek 16.25 – 17.10 s.14

          5.

          Hanna Kordalska

          1e c

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          koło varsavianistyczne

          czwartek 11.45 – 12.30 s.213

          środa 16.25 – 17.10 s.119

          6.

          Małgorzata Pecyna

          1fcd

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          zajęcia artystyczno - czytelnicze

          środa 7.10 – 7.55 s.119

          pon. 15.35 – 17.05 co II tydz. s.119

          7.

          Katarzyna Dobrosz

          2a

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          z. opiekuńcze – nauka pływania

          zajęcia artystyczne

          czwartek 7.10 – 7.55 s.117

          poniedziałek 11.40– 12.40

          piątek 7.15 – 8.00 s.117

          8.

          Ewa Zawadzka –

          Siess

          2b

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          z. opiekuńcze – nauka pływania

          zajęcia artystyczne

          poniedziałek 16.25 – 17.10

          poniedziałek 10.40 – 11.40 s.219

          wtorek 16.30 – 18.00 co II tydz. s.219

          9.

          Jadwiga Parkot

          2 c

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          z. opiekuńcze – nauka pływania

          czwartek 11.45 – 12.30 s.21

          poniedziałek 12.15 – 13.15

          10.

          Sylwia Parandyk

          2 d

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          z. opiekuńcze – nauka pływania

          wtorek 16.20 – 17.10 s.118

          poniedziałek.11.15- 12.15

          11.

          Janina Konofalska

          2 e

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          z. opiekuńcze – nauka pływania

          środa 16.25 – 17.10 s.117

          poniedziałek 10.45 - 11.45

          12.

          Anna Bubak

          2 f

          koło matematyczne

          środa 7.10 – 7.55 s. 118

          13.

          Katarzyna Czyżyk

          3 a

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

          koło ort. - czytelnicze

          poniedziałek 15.35 – 16.20 s.217

          wtorek 16.25 – 17.10 s.217

          14.

          Izabela Filipczak

          3 b

          z. dydaktyczno -wyrównawcze

           koło ortograficzne

          wtorek 16.20 – 17.10 s.218

          poniedziałek 17.10 – 17.50 s.218

          15.

          Barbara Mazurek

          3 c

          zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

          czwartek 16.30 – 17.15 s.218