• Lato w Mieście 2018

  Zapisy uczestników do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2018” rozpoczną się 17 maja od godziny 12.00 przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń dostępnego na stronie internetowej pod adresem:  www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

  Loginem jest pesel dziecka, hasło należy utworzyć samodzielnie.

  Dokonanie wpłaty za wyżywienie zgodnie z terminami w harmonogramie na konto ajenta stołówki: SunRest sp. z o.o., ul. Bruna 9/59, 02-594 Warszawa nr konta: 65 1090 1694 0000 0001 1218 7931.

  Poniżej publikujemy harmonogram zapisów oraz aktualny wykaz placówek edukacyjnych prowadzących program "Lato w Mieście 2018":

  harmonogram_zapisow_do_programu_Lato_w_Miescie_2018.pdf

  wykaz_WPE_2018_-.xls

  Uwaga: Osoby korzystające w roku szkolnym 2017/2018 z bezpłatnych obiadów dołączają zaświadczenie pobrane z sekretariatu swojej szkoły.

 •  

  KONKURS NA

  FILM (SPOT) REKLAMOWY

   

  "MOJA SZKOŁA"

 • Z przyjemnością informujemy, iż projekt etwinning "Acting is exciting," realizowany w naszej szkole od października 2017 roku, otrzymał Krajową Odznakę Jakości. To wyróżnienie uzyskali zarówno autorka i koordynatorka projektu, jak i uczniowie klas 5a i 5d. Realizacja projektu polegała na przygotowaniu przez uczniów szkół europejskich przedstawienia o wartościach uniwersalnych według tego samego scenariusza. W efekcie powastało pięć różnych wersji przedstawień, w wykonaniu Greków, Włochów, Mołdawian, Rumunów i Polaków. Wszystkie zostały sfilmowane i umieszczone na platformie Twinspace. Uczestnicy projektu intensywnie pracowali, ale ten wysiłek przyniósł ogromną satysfakcję. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • Karta Miejska dla uczniów nowo tworzonych klas I w roku szkolnym 2018/2019

  Dyrekcja szkoły informuje rodziców uczniów klas I, którzy zostaną przyjęci do naszej szkoły w roku szkolnym 2018/2019, że Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie będzie wydawał dzieciom Karty Miejskie uprawniające do bezpłatnych przejazdów. W celu uzyskania przez dziecko Karty Miejskiej rodzice są zobowiązani do wypełnienia wniosku o wydanie spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej i złożenie go do sekretariatu szkoły w terminie do dnia 24 maja 2018. Formularz wniosku jest do pobrania poniżej lub w recepcji szkoły.

  Informacja_dla_Rodzicow.pdf

  2161_formularz_wniosek.pdf

  2162_wzor_wypełnionego_wniosku.pdf

   

 • Konkurs

  "Baśnie, podania i legendy Mazowsza w komiksie"

  (terminarz, regulamin, dokumenty) dostępne są na stronie http://komiks.oeiizk.edu.pl

  Konkurs jest przeznaczony dla uczniów ze wszystkich klas mazowieckich szkół podstawowych.

  Termin przesyłania zgłoszeń uczniów jest do 20.04, natomiast same prace konkursowe należy przesłać do 15.05.

 • Nauczycielka naszej szkoły Pani Małgorzata Czajka została wybrana do FINAŁU ogólnopolskiego konkursu "Nauczyciel Muzyki 2017" !!! Na stronie internetowej PSEiAM (link poniżej) można zapoznać się z sylwetkami finalistów - 11 najlepszych nauczycieli muzyki w Polsce i oddawać swoje głosy.

  Strona PSEiAM 

   

 • DODATKOWE TERMINY EGZAMINU TEORETYCZNEGO !!!

  W punkcie ksero na parterze szkoły do odbioru będą arkusze zaliczeń ucznia ubiegającego się o kartę rowerową. Prosimy o wypełnienie i dostarczenie ze zdjęciem do sekretariatu szkoły lub nauczyciela prowadzącego zajęcia.

  INFORMACJE NA TEMAT

  EGZAMINU NA KARTĘ ROWEROWĄ

  ZNAJDUJĄ SIĘ W:

  -- STREFIE UCZNIA -- KLASA IV--.

 • Wykład z fizyki

  W dniu 21 lutego wykład z fizyki dla uczniów naszej szkoły prowadził profesor Andrzej Wysmołek. Uczniowie mogli czynnie uczestniczyć w przeprowadzanych doświadczeniach. Wykład trwał dwie godziny lekcyjne.

  Fotoreportaż z wykładu

  Profesor Andrzej Wysmołek - sylwetka

 • Zapisy na dyżury wakacyjne w oddziałach przedszkolnych

  Bieżące informacje dotyczące zapisów na dyżury wakacyjne  w oddziałach przedszkolnych znajdują się na stronie Biura Edukacji

 • Rekolekcje

  Na prośbę proboszcza Kościoła św. Jakuba ks. Andrzeja Kowalskiego dyrektor szkoły podjął decyzję o przesunięciu terminu rekolekcji z miesiąca marca na 6 - 8 czerwca 2018 roku. Zmiana terminu jest związana z uroczystymi obchodami 500-lecia budowy kościoła.

 •      Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie informuje, iż w roku szkolnym 2018/19 planuje szkolenie sportowe o profilu pływanie. Nabór kandydatów do klasy pierwszej sportowej o profilu pływanie na rok szkolny 2018/19 prowadzony będzie  z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacyjnego oraz według harmonogramu i zasad ustalonych przez Biuro Edukacji.

   

  Strona Biura Edukacji poświęcona rekrutacji do szkół podstawowych

   

 • Rekrutacja do klas I i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2018/2019

  Rekrutacja/zapisy do klas I w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019 rozpoczną się 2 marca2018. Szczegółowe informacje tj.: harmonogram, zasady oraz kryteria obowiązujące w tegorocznej rekrutacji są zamieszczone na stronie Biura Edukacji oraz w zakładce Rekrutacja na naszej stronie internetowej

  Strona Biura Edukacji poświęcona rekrutacji do szkół podstawowych

  Strona Biura Edukacji poświęcona rekrutacji do oddziałów przedszkolnych

 • eTwinning w Naszej Szkole

  W tym roku szkolnym uczniowie klasy 5a i 5d w ramach koła teatralnego w języku angielskim realizują projekt europejski etwinning pt. "Acting is exciting." Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na rolę uniwersalnych wartości w życiu każdego człowieka.

Placówka uczestniczy w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie

ul. Erazma z Zakroczymia 15

03-185 Warszawa

tel. (+22) 614 90 30

fax. (+22) 676 64 05

sekretariat@sp344.edu.pl