Niedziela 19.08.2018

liczba odwiedzin: 2139173

Aktualności

 • Celem przetwarzania przez  szkołę danych osobowych jest wypełnianie obowiązków publicznych nałożonych na nią przepisami prawa. W przypadku danych osobowych dzieci jest to przede wszystkim realizacja zadań oświatowych, dydaktycznych i wychowawczych, zagwarantowanie dziecku bezpieczeństwa oraz wypełnianie obowiązku dotyczącego uzupełnienia i prowadzenia dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej.

  Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: inspektor@dbfo.waw.pl

 • Od 1 września 2018 w klasach IV będzie realizowany program "Ogarnij inżynierię".

  Poniżej załączamy informację.

  Ogarnij_Inzynierie.pdf

   

 • Szanowni Państwo,

  1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi otrzymacie Państwo wsparcie finansowe w wysokości 300 zł., które będziecie mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych czy odzieży na nowy rok szkolny. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.

   

  Szczgółowe informacje zawiera ulotka: dobry-start_ulotka.pdf

 •  

  Z dumą informujemy, że nauczycielka naszej szkoły Pani Małgorzata Czajka  została Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu "NAUCZYCIEL MUZYKI 2017".

  26 maja 2018 roku w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie odbyła się Gala Finałowa konkursu na najlepszego nauczyciela muzyki w Polsce. Podczas uroczystości Pani Czajka odebrała Nagrodę Towarzystwa im. Witolda Lutosławskiego i Nagrodę Fundacji Wszystkie Mazurki Świata. Pani Czajka uczy muzyki w naszej szkole od 2002 roku i z powodzeniem prowadzi szkolny chór "Warszawskie Grzmoty". Panią Małgorzatę Czajkę do konkursu zgłosili i rekomendowali nauczyciele oraz rodzice uczniów.

 • Opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru wakacyjnego w kwocie 87 zł (10 dni po 8,70 zł) należy dokonywać na na konto ajenta stołówki: SunRest sp. z o.o., ul. Bruna 9/59, 02-594 Warszawa nr konta: 65 1090 1694 0000 0001 1218 7931.

 • Z przyjemnością informujemy, iż projekt etwinning "Acting is exciting," realizowany w naszej szkole od października 2017 roku, otrzymał Krajową Odznakę Jakości. To wyróżnienie uzyskali zarówno autorka i koordynatorka projektu, jak i uczniowie klas 5a i 5d. Realizacja projektu polegała na przygotowaniu przez uczniów szkół europejskich przedstawienia o wartościach uniwersalnych według tego samego scenariusza. W efekcie powastało pięć różnych wersji przedstawień, w wykonaniu Greków, Włochów, Mołdawian, Rumunów i Polaków. Wszystkie zostały sfilmowane i umieszczone na platformie Twinspace. Uczestnicy projektu intensywnie pracowali, ale ten wysiłek przyniósł ogromną satysfakcję. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • Dyrekcja szkoły informuje rodziców uczniów klas I, którzy zostaną przyjęci do naszej szkoły w roku szkolnym 2018/2019, że Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie będzie wydawał dzieciom Karty Miejskie uprawniające do bezpłatnych przejazdów. W celu uzyskania przez dziecko Karty Miejskiej rodzice są zobowiązani do wypełnienia wniosku o wydanie spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej i złożenie go do sekretariatu szkoły w terminie do dnia 24 maja 2018. Formularz wniosku jest do pobrania poniżej lub w recepcji szkoły.

 •      Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie informuje, iż w roku szkolnym 2018/19 planuje szkolenie sportowe o profilu pływanie. Nabór kandydatów do klasy pierwszej sportowej o profilu pływanie na rok szkolny 2018/19 prowadzony będzie  z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacyjnego oraz według harmonogramu i zasad ustalonych przez Biuro Edukacji.

   

  Strona Biura Edukacji poświęcona rekrutacji do szkół podstawowych

   

 • Rekrutacja do klas I i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2018/2019

  Rekrutacja/zapisy do klas I w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019 rozpoczną się 2 marca2018. Szczegółowe informacje tj.: harmonogram, zasady oraz kryteria obowiązujące w tegorocznej rekrutacji są zamieszczone na stronie Biura Edukacji oraz w zakładce Rekrutacja na naszej stronie internetowej

  Strona Biura Edukacji poświęcona rekrutacji do szkół podstawowych

  Strona Biura Edukacji poświęcona rekrutacji do oddziałów przedszkolnych

Placówka uczestniczy w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie

ul. Erazma z Zakroczymia 15

03-185 Warszawa

tel. (+22) 614 90 30

fax. (+22) 676 64 05

sekretariat@sp344.edu.pl